Udruga ZvončiΔ‡i je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u druΕ‘tvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teőkoćama u razvoju,
roditelja djece s teőkoćama u razvoju i njihovih obitelji.

π‘†π‘£π‘—π‘’π‘‘π‘ π‘˜π‘Ž π‘“π‘’π‘‘π‘’π‘Ÿπ‘Žπ‘π‘–π‘—π‘Ž π‘Ÿπ‘Žπ‘‘π‘›π‘’ π‘‘π‘’π‘Ÿπ‘Žπ‘π‘–π‘—π‘’ 2010. π‘”π‘œπ‘‘π‘–π‘›π‘’ π‘π‘Ÿπ‘œπ‘”π‘™π‘Žπ‘ π‘–π‘™π‘Ž 𝑗𝑒 27. π‘™π‘–π‘ π‘‘π‘œπ‘π‘Žπ‘‘π‘Ž π‘†π‘£π‘—π‘’π‘‘π‘ π‘˜π‘–π‘š π‘‘π‘Žπ‘›π‘œπ‘š π‘Ÿπ‘Žπ‘‘π‘›π‘–β„Ž π‘‘π‘’π‘Ÿπ‘Žπ‘π‘’π‘’π‘‘π‘Ž 𝑠 π‘π‘–π‘™π‘—π‘’π‘š π‘šπ‘’Δ‘π‘’π‘›π‘Žπ‘Ÿπ‘œπ‘‘π‘›π‘’ π‘π‘Ÿπ‘œπ‘šπ‘œπ‘π‘–π‘—π‘’ π‘π‘Ÿπ‘œπ‘“π‘’π‘ π‘–π‘—π‘’.π‘π‘ŽΕ‘ 𝑐𝑖𝑙𝑗 𝑗𝑒 π‘œπ‘šπ‘œπ‘”π‘’Δ‡π‘–π‘‘π‘– 𝑑𝑗𝑒𝑐𝑖 π‘π‘œπ‘ π‘‘π‘–π‘§π‘Žπ‘›π‘—π‘’ π‘œπ‘π‘‘π‘–π‘šπ‘Žπ‘™π‘›π‘œπ‘” π‘“π‘’π‘›π‘˜π‘π‘–π‘œπ‘›π‘–π‘Ÿπ‘Žπ‘›π‘—π‘Ž 𝑒 π‘Žπ‘˜π‘‘π‘–π‘£π‘›π‘œπ‘ π‘‘π‘–π‘šπ‘Ž π‘ π‘£π‘Žπ‘˜π‘œπ‘‘π‘›π‘’π‘£π‘›π‘œπ‘” ΕΎπ‘–π‘£π‘œπ‘‘π‘Ž π‘˜π‘œπ‘—π‘’ π‘’π‘˜π‘™π‘—π‘’Δπ‘’π‘—π‘’ π‘ π‘Žπ‘šπ‘œπ‘§π‘π‘Ÿπ‘–π‘›π‘—π‘Žπ‘£π‘Žπ‘›π‘—π‘’, π‘π‘Ÿπ‘œπ‘‘π‘’π‘˜π‘‘π‘–π‘£π‘›π‘œπ‘ π‘‘ 𝑖 π‘ π‘™π‘œπ‘π‘œπ‘‘π‘›π‘œ π‘£π‘Ÿπ‘–π‘—π‘’π‘šπ‘’ 𝑖 π‘‘π‘œ π‘›π‘Žπ‘Ÿπ‘Žπ‘£π‘›π‘œ π‘˜π‘Ÿπ‘œπ‘§ π‘—π‘Žπ‘˜π‘œ 𝑏𝑖𝑑𝑛𝑒 π‘ π‘‘π‘Žπ‘£π‘˜π‘’ 𝑒 π‘‘π‘—π‘’Δπ‘—π‘’π‘š ΕΎπ‘–π‘£π‘œπ‘‘π‘’β€¦π‘šπ‘–π‘ π‘™π‘–π‘‘π‘’ π‘˜π‘œπ‘—π‘’? π‘ƒπ‘Ž π‘›π‘Žπ‘Ÿπ‘Žπ‘£π‘›π‘œ πΌπΊπ‘…π‘ˆ!πΎπ‘Ÿπ‘œπ‘§ π‘–π‘”π‘Ÿπ‘’ π‘‘π‘—π‘’π‘™π‘’π‘—π‘’π‘šπ‘œ π‘›π‘Ž π‘›π‘ŽΕ‘π‘Ž π‘œπ‘ π‘—π‘’π‘‘π‘–π‘™π‘Ž, π‘Ÿπ‘Žπ‘§π‘£π‘œπ‘— π‘”π‘Ÿπ‘’π‘π‘’ 𝑖 𝑓𝑖𝑛𝑒 π‘šπ‘œπ‘‘π‘œπ‘Ÿπ‘–π‘˜π‘’, π‘π‘Ÿπ‘’π‘‘π‘£π‘—π‘’Ε‘π‘‘π‘–π‘›π‘’ π‘π‘–π‘ π‘Žπ‘›π‘—π‘Ž 𝑖 π‘’Δπ‘’π‘›π‘—π‘Ž, π‘Ÿπ‘Žπ‘§π‘šπ‘–Ε‘π‘™π‘—π‘Žπ‘›π‘—π‘’, π‘ π‘œπ‘π‘–π‘—π‘Žπ‘™π‘›π‘’ 𝑖 π‘˜π‘œπ‘šπ‘’π‘›π‘–π‘˜π‘Žπ‘π‘–π‘—π‘ π‘˜π‘’ 𝑣𝑗𝑒ő𝑑𝑖𝑛𝑒, π‘’π‘ π‘£π‘Žπ‘—π‘Žπ‘›π‘—π‘’ π‘π‘Ÿπ‘œπ‘ π‘‘π‘œπ‘Ÿπ‘›π‘–β„Ž π‘œπ‘‘π‘›π‘œπ‘ π‘Ž 𝑖 π‘šπ‘›π‘œΕ‘π‘‘π‘£π‘œ π‘‘π‘Ÿπ‘’π‘”π‘–β„Ž π‘£π‘—π‘’Ε‘π‘‘π‘–π‘›π‘Ž π‘π‘–π‘‘π‘›π‘–β„Ž π‘§π‘Ž π‘Ÿπ‘Žπ‘§π‘£π‘œπ‘— π‘šπ‘Žπ‘™π‘–Ε‘π‘Žπ‘›π‘Ž.π‘ˆ π‘›π‘ŽΕ‘π‘’π‘š π‘˜π‘Ÿπ‘Žπ‘‘π‘˜π‘œπ‘š, π‘Žπ‘™π‘– π‘ π‘™π‘Žπ‘‘π‘˜π‘œπ‘š 𝑣𝑖𝑑𝑒𝑒 π‘šπ‘œΕΎπ‘’π‘‘π‘’ 𝑣𝑖𝑑𝑗𝑒𝑑𝑖 π‘˜π‘Žπ‘˜π‘œ π‘›π‘ŽΕ‘π‘– π‘Ÿπ‘Žπ‘‘π‘›π‘– π‘‘π‘’π‘Ÿπ‘Žπ‘π‘’π‘’π‘‘π‘– π‘˜π‘Ÿπ‘œπ‘§ π‘ π‘£π‘Ÿπ‘ π‘–π‘ β„Žπ‘œπ‘£π‘–π‘‘π‘’ π‘Žπ‘˜π‘‘π‘–π‘£π‘›π‘œπ‘ π‘‘π‘– π‘π‘œπ‘‘π‘–Δπ‘’ 𝑑𝑗𝑒𝑐𝑒 π‘‘π‘Ž π‘œπ‘ π‘‘π‘£π‘Žπ‘Ÿπ‘’π‘—π‘’ π‘–π‘›π‘‘π‘’π‘Ÿπ‘Žπ‘˜π‘π‘–π‘—π‘’ 𝑠 π‘œπ‘˜π‘œπ‘™π‘–π‘›π‘œπ‘š 𝑖 π‘›π‘—π‘œπ‘šπ‘’ π‘šπ‘Žπ‘›π‘–π‘π‘’π‘™π‘–π‘Ÿπ‘Žπ‘—π‘’.

𝑺𝒓𝒆𝒕𝒂𝒏 π‘Ίπ’—π’‹π’†π’•π’”π’Œπ’Š 𝒅𝒂𝒏 𝒓𝒂𝒅𝒏𝒆 π’•π’†π’“π’‚π’‘π’Šπ’‹π’†!

https://fb.watch/8V6qGYOY0O/

Skip to content