Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Kada pomislite da i nakon 10 godina djelovanja nema toga što Zvončići nisu provodili ili provode, e ima! Upravo smo primili vijest da nam je odobren projekt “Zajedno je lakše” u vrijednosti 80.000 kn a u kojem će se upravo provoditi po prvi puta u Karlovačkoj županiji uz aktivnosti grupnih i individualnih likovnih radionica, psihološkog savjetovanja i DRAMSKE RADIONICE za djecu s teškoćama. Naime, naša djeca će po prvi puta imati mogućnost izražavanja kroz DRAMU, uz stručno vodstvo Matilde Marković, dipl. učitelj, univ. spec dramske pedagogije

Matilda Marković , Osnovnu školu i Gimnaziju završila je u Karlovcu.
-Diplomirala je na Učiteljskoj akademiji u Zagrebu 2001. godine i stekla zvanje Diplomiranog učitelja s pojačanim programom iz nastavnog predmeta Hrvatski jezik.
– U listopadu 2019. diplomirala na Specijalističkim poslijediplomskom studiju studju Dramske pedagogije i stekla zvanje univ.spec. dramske pedagogije

Skip to content