Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Vrlo smo uzbuđeni što s vama možemo podijeliti jednu sretnu vijest!
Good Game Global su u ovo blagdansko vrijeme pokazali svoje veliko srce i odlučili organizirati humanitarni Streamatron u kojem će se kroz druženje, zabavu i igranje igrica prikupljati sredstva kako bi naši Zvončići nastavili aktivno zvoniti i dalje. Pridružite nam se u srijedu, 22.12. od 10:00 h na Good Game Show YouTube i Good Game Global Twitch kanalima. Pomozite nam tako što ćete podijeliti ovaj video.

Zaigrajte za Zvončiće!

https://fb.watch/9YAmjZbCBT/

Skip to content