Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

U sklopu nacionalne kampanje “Čitaj mi!” učenici OŠ “Braća Seljan” Karlovac prikupili su knjige i darovali našoj udruzi. Voditeljice projekta, učiteljica hrvatskoga jezika Andreja Ivka Fićurin i školska knjižničarka Halyna Kubinska svoj su projekt nazvale ” Knjiga za Zvončiće”. Knjige su darovali učenici 2.b, 4.a, 6.b i 8.a razreda. Učiteljice Andrea Ivka Fićurin i Željka Polić posjetile su danas našu udrugu i uručile puno prekrasnih knjiga!📚
Veliko hvala za sve.💝 Naši korisnici bit će jako, jako 🥰

Može biti slika sljedećeg: 9 ljudi, dijete, ljudi sjede, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 2 ljudi i ljudi stoje
Može biti slika sljedećeg: 2 ljudi i u zatvorenom
Skip to content