cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Rana razvojna podrška u logopediji

U sklopu projekta ”Znaj pravo, djeluj pravo!” održane su logopedske radionice u DV Karlovac, koje je vodila naša logopedica Mihaela Hoppe. Radionicama odgojitelji su dobili informacije o sposobnosti koje obuhvaća i  koji su načini poticanja komunikacijskih i jezično-govornih sposobnosti – primjeri iz prakse. Kroz radionicu odgojitelji su imali mogućnost koristiti ICT-AAC aplikaciju za poticanje jezičnih sposobnosti i predvještina čitanja i pisanja. Također, prikazano im je nekoliko aplikacija i koje isto mogli isprobati.

Skip to content