“Metodologija za izračun cijena usluga”

Prva konzultacijska radionica Projekta “Metodologija za izračun cijena socijalnih usluga”, održala se 09. ožujka 2020. godine. U Hrvatskoj je trenutno 481 pružatelj socijalnih usluga, od kojih je odabrano 128 pružatelja da sudjeluju na radionici. Karlovačku županiju su predstavljali tri odabrana predstavnika a to su Udruga za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići koju je predstavljala predsjednica Snježana Čop, Centar za pružanje usluga Ozalj koji je predstavljala ravnateljica Dijana Borović Galović i Dom za odgoj djece i mladeži Karlovac koji je predstavljala Nikolina Haralović, voditelj financijsko računovodstvenih poslova. Sve prisutne uvodnim govorom pozdravila je Marija Pletikosa, državna tajnica Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *