Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Malo po malo, preuređuje se prostor društvenog centra u Žakanju koji će uskoro otvoriti svoja vrata za male i velike kroz brojne zanimljive i zabavne radionice.Kakve su točno radionice, za koga su namijenjene te što će se sve održavati u društvenom centru bit će objavljeno na kalendarima aktivnosti na početku svakog mjeseca. No, možemo vam reći da će biti za svakoga ponešto.

Nadamo se da će se epidemiološka situacija popraviti i da ćemo u ovom prostoru vidjeti što je moguće veći broj nasmijanih lica!

Skip to content