cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Jučer smo u restoranu Marijana u Pravutini održali Završnu konferenciju projekta Partnerstvo za društveni centar u Žakanju. Iza nas su dvije godine pune izazova, rada i truda što je u konačnosti rezultiralo s puno zadovoljnih sudionika koji su pohađali naše radionice u Centru. 🥳Nakon pozdravnih riječi, predsjednica Udruge Snježana Čop uručila je zahvalnicu ravnateljici vrtića Pčelica za doprinos i sudjelovanje na samom projektu. Zatim se sa nekoliko riječi obratila i zamjenica županice Vesna Hajsan-Dolinar koja je iznimno sretna što se ovakav projekt provodio baš u ruralnom području kao što je Općina Žakanje ,a načelnik Danijel Jurkaš smatra kako je projekt uvelike pridonio i unaprijedio život stanovništva ondje. Uslijedilo je predstavljanje rezultata projekta voditeljice Anite Kraševac te izlaganja izvoditelja radionica, redom: Nade Jelače Šimunić, Anite Kraševac, Mihaele Hoppe, Jagode Ivčić, Petre Cule te Ane Reščan. Događaj smo zaključili pjesmom kojom su nas razveselili polaznici radionica starogradskih pjesama. 🎶
[Podsjetimo se, projekt vrijednosti gotova 2 milijuna kuna čiji je Udruga za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići nositelj; proveden je u partnerstvu sa Opcina Zakanje, LAG Vallis Colapis, Osnovna škola Žakanje te Crveni Križ Ozalj . Aktivnosti su projektom bile usmjerene na revitalizaciju prostora u javnom vlasništvu u svrhu povećanja kvalitete društvenog života te unapređenje kapaciteta lokalnih organizacija civilnog društva (OCD). ]
Kroz 20 mjeseci provođenja odrađeno je gotovo 1000 raznih radionica, sa više od 300 sudionika.👏
Možemo samo reći da smo ponosni i ovim putem se želimo zahvaliti svima koji su bili dio ove priče! 🤗

Može biti slika sljedećeg: 4 ljudi, dijete, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: Jedna osoba i stajati
Može biti slika sljedećeg: 13 ljudi i ljudi stoje
Može biti slika sljedećeg: 2 ljudi i ljudi stoje
Može biti slika sljedećeg: 2 ljudi i ljudi stoje
Može biti slika sljedećeg: Jedna osoba i stajati
Može biti slika sljedećeg: Jedna osoba i stajati
Može biti slika sljedećeg: 6 ljudi, ljudi sjede, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: Jedna osoba, stajati i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 4 ljudi i ljudi stoje
Može biti slika sljedećeg: 4 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 4 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 3 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 4 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 6 ljudi, ljudi sjede, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 9 ljudi, ljudi sjede, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 12 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom
Može biti slika sljedećeg: 7 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom

Skip to content