cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Dana 12. prosinca 2022. godine predsjednica udruge Snježana Čop sudjelovala je na Okruglom stolu „Neovisan život osoba s invaliditetom i kako se nositi s predrasudama“ koji se održao u zgradi Europskog gospodarskog i socijalnog odbora u Briselu. Zahvaljujemo se na pozivu Svjetlane Marion, predsjednice Udruge Zamisli i članice EGSO. Poslana je snažna poruka mladih OSI … „Stop predrasudama, i pažnja s pozitivnom diskriminacijom. Ne treba nam uvijek sve dati besplatno, bolje i kvalitetnije rješenje je dati nam obrazovni sustav koji će nas pripremiti za tržište rada i dozvoliti nam da radimo“ . Velika čast i zadovoljstvo bilo je sudjelovati.

Skip to content