Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Oprema za instalaciju je pristigla u našu Udrugu. Zahvaljujemo se❤️KTC d.d.❤️na hvalevrijednoj donaciji s kojom su pomogli u ostvarenju naše vizije. Našom instalacijom i novim iskustvom želimo dočarati jedan mali dio senzornog i društvenog iskustva osoba s autizmom koja imaju snažan utjecaj na općeniti doživljaj svijeta oko sebe. Mi kroz svoju svakodnevnicu prolazimo automatski, dok osobama s autizmom može predstavljati veliki izazov u svakodnevnom životu.
Ovo iskustvo imat ćete priliku uskoro isprobati, zato stay tuned!

Skip to content