Savez udruga OSI Karlovačke županije provodi projekt Međusektorske suradnje u skrbi osobe s invaliditetom

Mirsad Bećirović i tajnik Romija Radočaj Naglić sa predstavnicima Saveza udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije u Dječjem vrtiću Slunj na edukativnim radionicama za vrtićance u sklopu projekta Saveza udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije Međusektorska suradnja u skrbi za osobe s invaliditetom sa ravnateljicom Dječjeg vrtića Slunj Gordanom Kovačević. Predsjednik USKA-e uručio je ravnateljici edukativne slikovnice o psima vodičima Zoli i Eriku za svu djecu, polaznike ove edukativne radionice. Uz predstavnike Udruge slijepih USKA radionice su vodili i predstavnici Udruge osoba s invaliditetom Karlovačke županije, predstavnici Udruge “Zvončići” te Udruge gluhih i nagluhih Karlovačke županije predvođeni tajnicom Saveza udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije Veronikom Lendler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *