Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

S ponosom Vas pozivamo na uvodnu konferenciju o projektu “Partnerstvo za društveni centar u Žakanju” koji je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske. Osnovna tema konferencije je predstavljanje samog projekta, nositelja projekta te partnera kao i svih aktivnosti koje se planiraju provoditi. Kao organizatori, ponosni smo što imamo priliku prezentirati naš prvi projekt iz Europskog socijalnog fonda.Vjerujemo kako će ova konferencija biti praktična za sve uključene i nadamo se kako će ovaj susret ispuniti svoje ciljeve, te također djelovati kao dodatni poticaj za suradnju između svih sudionika na tržištu te potaknuti neke nove projekte i suradnje.

NAPOMENA: Poveznica za Zoom bit će objavljena na službenim Facebook stranicama Udruge za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići te Partnerstva za društveni centar u Žakanju te na WEB stranici Udruge Zvončići u ponedjeljak 01.02.2021.

“Vidimo” se!

Skip to content