cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

S ponosom objavljujemo još jednu sretnu vijest. Jedni smo od dobitnika sredstava osiguranih od Karlovačke županije za projekt “Pitaš li kako je meni” prijavljen na Javni natječaj za financiranje projekata organizacija civilnog društva iz područja zdravstva i socijalne skrbi u Karlovačkoj županiji u 2023. godini. Samim projektom osigurana je oprema i materijali za inovativnija javna događanja čime će se povećati senzibilizacija prema djeci s teškoćama u razvoju. Veselimo se novim aktivnostima i avanturama, a prema slikama veselje je obostrano. Ovim putem još jednom se zahvaljujemo Karlovačkoj županiji zbog prepoznavanja našeg rada i pružanja kontinuirane podrške i pomoći u ostvarenju naših ciljeva, ali i ciljeva naših malih korisnika.

Skip to content