cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Dana 9️⃣.2️⃣. 2023. godine, naša socijalna pedagoginja sudjelovala je na interaktivnoj radionici za izradu projektnih ideja novog programa Unije Građani, jednakost, prava i vrijednosti (CERV) 2021.-2027.Već i prije radionice imali smo ideju o novom velikom projektu, ali sada smo opskrbljeni znanjima i potvrdom o kvaliteti naše ideje. Nadamo se da ćemo našu ideju uspjeti realizirati, a sve na korist i bolju budućnost i integraciju naših (za sada malih) korisnika u društvo.

Skip to content