Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Zašto  ležeća ili lijena osmica?
Ima opuštajući i umirujući učinak  na naše oči, vrat, ramena, poboljšava koordinaciju  oko-ruka , percepciju dubine i koordinaciju očnih mišića, binokularni, periferni vid i vizualno praćenje očima  bez okretanja glave, pažnju i koncentraciju , prijelaz središnje linije tijela, potiče pravilan tijek i brzinu pisanja, čitanja , razvoj dominantnosti (bilo lijeve ili desne ruke ), ravnotežu….razloga je zaista mnogo, a na vama da se na kreativan način ‘poigrate’ osmicom.

Skip to content