Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Na Svetog Nikolu posjetio nas je Željko Magličić i odlučio nam je donirati veliki bluetooth zvučnik koji će nam pomoći u daljnjem radu. 

“Od mladih dana naučio sam značenje humanog djela”

Ovaj zvučnik dio je instalacije koja nam je potrebna kako bi ljudima približili i pomogli u shvaćanju i doživljaja autizma. Do sad smo opremo posuđivali, ali Željko Magličić nam je pomogao u djelomičnom ostvarenju našeg cilja. Hvala mu od srca!

Izvor slike: https://radio-mreznica.hr/zeljko-maglicic-donirao-zvoncicima-bluetooth-zvucnik-od-mladih-dana-naucio-sam-znacenje-humanog-djela/?fbclid=IwAR1Ea6PKhbS7D2uuZo04dM7VDluhTgvaw0bFUP2G0Gtiznx04rW6GGYN1Sk

Skip to content