Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Potpora obitelji najvažnija je u životu svakog pojedinca, tom prigodom Zvončići u suradnji sa Savezom udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije organizirali su Konferenciju na kojoj su istaknuli ulogu obitelji i njenoj važnosti u svakodnevnom životu te posebno obiteljima djece s teškoćama u razvoju. Na samom početku uručili smo zahvalnice Gradu Karlovcu i Slunju, općini Žakanje i Karlovačkoj županiji za doprinos razvoju udruge, a posebno priznanje dodijelili smo kao fizičkoj osobi, koja nesebično kroz dugi niz godina doprinosi poboljšanju kvalitete života obitelji djece s teškoćama u razvoju Danka Pavletić.
*Neka nam Obitelj i nadalje uvijek bude na prvom mjestu*🏆🥰

Vaši mali i veliki Zvončići🔔❤️😍

Skip to content