Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Lea Črček sudjelovala je na 1. COTEC-ENOTHE kongresu radnih terapeuta održanom u Irskoj, Galway od 22. do 26.6.2016. sa ukupno 4 rada napisanih zajedno sa članovima Hrvatske udruge radnih terapeuta. Lea je prezentirala rad pod nazivom “Building a bridge from occupationl therapy students to competent professionals” te je prisustvovala brojnim predavanjima i radionicama svjetski priznatih stručnjaka na području radne terapije i razmjenivala iskustva s radnim terapeutima diljem svijeta. Lea-kongres Irska (4)

Skip to content