Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Naša radna terapeutkinja,Lea Črček studij radne terapije završila je 2014.godine na Zdravstvenom veleučilištu u Zagrebu. Od lipnja 2015.godine u procesu je edukcije za terapeuta Ayres terapije senzorne integracije te je završila 3 od ukupno 4 modula međunarodno priznatog USC/WPS tečaja Ayres terapije senzorne integracije,a do kraja 2016.godine će završiti i posljednji modul tečaja.
Lea je nedavno završila i edukaciju Programa Naučiti se igrati (Learn to play) i Procjene djetetove igre pretvaranja (ChIPPA – The Child-Initiated Pretend Play Assessment).DSC01128 (4)

Skip to content