Partnerstvo za društveni centar u Žakanju

Novi radni tjedan otvorili smo organizacijskim sastankom između partnera na projektu. Tijekom sastanka pokušali smo osmisliti rješenja za postojeće poteškoće, ali i dogovoriti daljnju suradnju i zadatke kako bi projekt i dalje zadovoljavajuće funkcionirao.

Sudionici na sastanku bili su predstavnici nositelja projekta, Udruge za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići: predsjednica Snježana Čop, voditeljica projekta Andrea Zoroja, administrativna djelatnica Ivana Leš te izvoditeljice aktivnosti Nada Jelača Šimunić i Anita Kraševac koja je ujedno i koordinator aktivnosti društvenog centra te predstavnici partnerskih organizacija: Petra Cule ispred LAG Vallis Colapisa, Sanja Valčić kao predsjednica te Ana Reščan kao izvoditeljica aktivnosti ispred Crvenog križa Ozalj, Jagoda Ivčić, djelatnica Osnovne škole Žakanje te Danijel Jurkaš kao načelnik općine Žakanje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *