Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Na ovaj lijep i sunčan dan posjetile su nas i razveselile malene “LOPTICE” iz dječjeg vrtića Švarča. Oni su nama pripremili simbolične poklončiće i recitaciju, dok smo mi njima organizirali razne radionice kako bi im što bolje približili teškoće s kojima se susreću osobe s autizmom. Poremećaj iz autističnog spektra je u porastu, te će se svatko od budućih naraštaja nekada u životu susresti s osobom iz autističnog spektra, stoga nas veseli što smo na današnji dan bili u mogućnosti proširiti svijest o autizmu.

Skip to content