cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Dragi prijatelji,
naša se udruga uključila u EU projekt „Zdravstveni opservatorij“ te smo zajedničkim snagama odlučili pokrenuti platformu koja će dugoročno pokušati dati odgovore na nedoumice građana vezane uz zdravlje i zdravstvo te postati mjesto povjerenja svim onima koji se u zdravstvenom sustavu osjećaju izgubljeni. Stoga smo za početak odlučili ispitati stavove i (ne)povjerenje koje građani imaju prema nadležnim institucijama i struci u vrijeme pandemije COVID-19. Rezultati ankete doprinijet će istraživanju o zdravstvenoj pismenosti koje za cilj ima procijeniti razinu zdravstvene edukacije građana i potrebe da se unaprijedi sposobnost pacijenta i sustava za „patient-centered care“, skrbi usmjerene prema pacijentu. Ljubazno molimo za dvije minute Vašeg vremena za ispunjavanje kratkog anonimnog upitnika klikom na link: http://krijesnica.hr/…/upitnik-o-covid-19-i-povjerenju…/
Zahvaljujemo na Vašem doprinosu!

Skip to content