Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Da je graditelj biti lako, graditelj bi bio svatko! 

Kako bi dijete postiglo uspjeh u određenoj aktivnosti možda će biti potrebne različite prilagodbe. Važno je zadatak analizirati korak po korak, te svakom djetetu omogućiti da sudjeluje u skladu sa svojim sposobnostima kako bi postiglo ,,baš pravi’’ izazov. Ako aktivnost bude prelagana dijete će možda lako izgubiti interes, dok u suprotnom postat će za njega frustrirajuće i vjerojatno će je odbijati.

Od prizemnice, preko dvokatnice do trokatnice – zajedno do cilja!….i velikog osmijeha 

Skip to content