Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Rado smo se odazvali na poziv Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske za sudjelovanje u manifestaciji Dani otvorenih vrata udruga koja će se ove godine održati u online formatu od 24. – 26. rujna.Ovim maštovitim videom želimo Vam predstaviti našu udrugu te način na koji funkcioniramo tijekom kovid krize.Ujedno pozivamo sve organizacije civilnog društva da sudjeluju u ovoj manifestaciji kako bismo zajedno pokazali našu važnost u zajednici.

https://www.facebook.com/zvoncici.rana.intervencija/videos/918210435334161

Skip to content