Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Dana 02.06.2023. s početkom u 12 sati održani su dani otvorenih vrata Udruga za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići gdje su posjetitelji imali mogućnost upoznati i isprobati neurofeedback trening koji se provodi u našoj Udruzi. Osim toga, imali su mogućnost isprobati našu instalaciju ”Senzorički laboratorij” koja nam je osigurana donacijom KTC d.d. Ovim iskustvom htjeli smo vam dočarati jedan mali dio senzornog i društvenog iskustva osoba s autizmom koja imaju snažan utjecaj na općeniti doživljaj svijeta oko sebe. Nešto što je neurotipičnim osobama svakodnevnica kroz koju prolaze automatski i bez ikakvih problema, osobama s autizmom može predstavljati veliki izazov. A kako nam je bilo pogledajte u galeriji!

Skip to content