Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Ovim putem se želimo zahvaliti KTC d.d. na samoinicijativnoj ideji da je mjesec studeni određen za skupljanje donacija upravo za našu Udrugu jer kupnjom ulja Tena (tvornice Čepin) 🌻činite humanitarno djelo i pomažete Zvončićima. Ovaj tjedan posjetio nas je gospodin Tomislav Gerić koji je ujedno marketing menadžer KTC d.d., te se smo ga imali čast upoznati sa našim prostorima, uslugama i naravno onim najpotrebitijim, a to su naši mali korisnici.

Mala djela, veliki osmijesi. ❤️💛💚💙

Ako već niste, sudjelujte i vi, trk u KTC poslovnice ! 🥰🛒

Skip to content