cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

 

Lea Črček od 8. do 12. lipnja 2016. sudjelovala je na dvije radionice u organizaciji Hrvatske udruge radnih terapeuta: Program Naučiti se igrati (Learn to play) i Procjena djetetove igre pretvaranja (ChIPPA – The Child-Initiated Pretend Play Assessment).

Sudjelovanjem na 2 dnevnoj radionici “Naučiti se igrati: Kako razumjeti djetetovu okupaciju igre u radnoterapijskom pedijatrijskom tretmanu”, sudionici su razvili znanja o razvoju simboličke igre od 18 mjeseci do 5. godine i kako to znanje uporabiti u procjeni djetetovih sposobnosti igre te implementaciji programa „Naučiti se igrati (Learn to play)“.
Kroz trodnevnu radionicu Procjena djetetove igre pretvaranja (ChIPPA), polaznici su se upoznali s temeljnim pretpostavkama ChIPPA procjene, vođenju bilješki, načinu bodovanja i interpretacije rezultata. Procjena djetetove igre pretvaranja (ChIPPA) je standardizirana procjena kojom se dobiva uvid u kvalitetu djetetove sposobnosti samostalnog razvijanja igre pretvaranja.Lea- edukacija (4)

 

Skip to content