cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Dana 24.04.2023. nam je čast i zadovoljstvo bilo ugostiti posebno drage gošće i pokazati naš rad, a to su Zamjenica pravobraniteljice OSI gospođa Mira Pekeč Knežević, dipl.soc.radnica i savjetnica javne pravobraniteljice iz Područnog ureda Rijeka,Tea Rubeša. Uvijek volimo otvoriti svoja vrata za sve zainteresirane osobe , a stručnjake posebno. U ovom slučaju se radi o stručnjacima sa ogromnim iskustvom i osobama koje najbolje poznaju situaciju u RH na terenu, a kada vas upravo oni pohvale to vrijedi najmanje x10!Dobili smo pohvale i potvrde da je naš rad izvrstan i da su ugodno iznenađene. Srca su nam ko’ kuća. Hvala im na posjeti i lijepim riječima.

Skip to content