Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Predstava ,Plavi planet’ KD Smješko za naše male korisnike usluga u ispostavi Slunj, a pridružili su nam se još i učenici produženog boravka OŠ Slunj. Bila je to jedna EKO edukativna predstava koja na zanimljiv i zabavan način educira djecu o temama očuvanja mora, rijeka, jezera, okoliša planete Zemlje i ekologije. Kroz interakciju s djecom tijekom predstave, glumica uči djecu o očuvanju mora i voda, kako nastaju kiše, kako su nastala mora i rijeke…što djeca sama mogu učiniti kako bi bilo manje smeća. Svi smo baš uživali i na kraju zajedno otpjevali najpoznatiju Božićnu pjesmicu ,Zvončići’.
Hvala od srca Kazalište Smješko!

Skip to content