Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Dana 01.03.2023. održalo se Predstavljanje projekata Prijelaz s institucijalne skrbi na skrb i podršku u zajednici za djecu, mlade i osobe s invaliditetom u Hilton Garden inn Zagreb. Nakon uvodnog obraćanja ministra Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike Marina Piletića i Šime Erlića ministra Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU bilo je predstavljanje iskustva dobre prakse. Ponosni smo ali i sretni da je među primjerima dobre prakse i Centar za pružanje usluga u zajednici Ozalj, koji nam je pružio podršku kada nam je ona i bila najpotrebnija. Hvala ravnateljici Dijani Galović Borović na osobnom doprinosu ali i svim njenim suradnicima na sudjelovanju u cijelom procesu deinstitucionalizacije. Na predstavljanju je sudjelovala i naša predsjednica udruge Snježana Čop.

Skip to content