cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Mirsad Bećirović i tajnik Romija Radočaj Naglić sa predstavnicima Saveza udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije u Dječjem vrtiću Slunj na edukativnim radionicama za vrtićance u sklopu projekta Saveza udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije Međusektorska suradnja u skrbi za osobe s invaliditetom sa ravnateljicom Dječjeg vrtića Slunj Gordanom Kovačević. Predsjednik USKA-e uručio je ravnateljici edukativne slikovnice o psima vodičima Zoli i Eriku za svu djecu, polaznike ove edukativne radionice. Uz predstavnike Udruge slijepih USKA radionice su vodili i predstavnici Udruge osoba s invaliditetom Karlovačke županije, predstavnici Udruge “Zvončići” te Udruge gluhih i nagluhih Karlovačke županije predvođeni tajnicom Saveza udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije Veronikom Lendler.

Skip to content