Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

29.11. održana je radionica pod vodstvom Marie Tomić Preiner i Sare Markuš, socijalnih radnica udruge Centar za razvoj vrijednosti. Odlučile su nas kontaktirati i ponuditi jednu divnu aktivnost koju trenutno provode, a mi smo naravno pristali i s veseljem ih ugostili. Naime, osmislile su kreativne igre koje rade s djecom s teškoćama u razvoju, a kroz koje ih osnažuju za nošenje s invaliditetom, samozastupanje (poznavanje svojih prava) te prepoznavanje nasilja i postupanje kod takvih situacija.Kroz razgovor i zabavni kviz , uživali su i mali i veliki. I naravno nešto novo naučili. I ovim putem se im zahvaljujemo na dolasku, te se nadamo ponovnom druženju.

Skip to content