cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Naša je Anita, radni terapeut, prošli tjedan sudjelovala na dvodnevnoj online edukaciji, tj. praktičnoj radionici na temu Senzorička integracija u aktivnostima svakodnevnog života u organizaciji Artis includum.

Osim što je teorijski dio bio vrlo poučan i zanimljiv, zabava je također bila zagarantirana s obzirom na praktični dio radionice gdje su sudionici mogli iskusiti različite izazove senzoričkog procesuiranja.

Volimo i veselimo se učiti nešto novo kroz ovakve radionice, ali i apsolvirati ono vec poznato te primjenjivati to u našem daljnjem radu s korisnicima.

Skip to content