Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Povedite dijete u šumu ili park, skupite što više jesenskih plodova kestenje, češere, žireve, suho lišće, grančice.Jesen je bogato godišnje doba i obiluje poticajima za igru u kojoj roditelji i dijete zajednički mogu istraživati, stvarati, smijati se, učiti, družiti se i igrati!Brojne su aktivnosti i mogućnosti senzorne igre za koju vam ne treba puno novaca, već samo malo mašte i kreativnosti. U nastavku donosimo listu ideja za senzorne aktivnosti i materijale koji će potaknuti senzornu integraciju djeteta.

Skip to content