cropped-naslovna-2-1024x134fsdg

Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Poštovani,
pozivamo Vas da nam se pridružite u obilježavanju Dana otvorenih vrata udruga, koji ćemo održati dana 02. lipnja 2022. godine od 14 do 16 sati u prostoriji Gradske četvrti Švarča (knjižnična stanica Švarča), Karlovac, Trg Sv. Franje Ksaverskog 2.
Svima zainteresiranima na dojmljiv i inovativan način želimo predočiti senzorno iskustvo autistične osobe i njegov snažan utjecaj na općeniti doživljaj svijeta oko sebe. Želimo pružiti priliku svakoj „običnoj“ osobi i svim ljudima koji čine društvenu zajednicu da neposredno dožive senzornu preopterećenost i disfunkciju, koja je jedna od značajki autizma.
Udruga Zvončići kao članica Saveza za autizam RH nastoji podići senzibilitet šire javnosti i osvijestiti potrebe osoba s autizmom, s ciljem poticanja društva na razumijevanje ponašanja te prihvaćanje osoba s autizmom.

Skip to content