Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

S radosti javljamo kako su danas predsjednica Snježana Čop i socijalna pedagoginja Elena Rajnovac prisustvovale Okruglom stolu: Mreža psihosocijalnih savjetovališta Karlovačke županije. Okrugli stol organiziran je s ciljem predstavljanja mreže psihosocijalnih savjetovališta u Karlovačkoj županiji čija je Udruga Zvončići jedna od članica, uz Udruga Karika te Ženska grupa Karlovac Korak- Odjel za razvoj i projekte. Mreža je nastala po primjeru istoimene mreže Grada Zagreba. Inicijativa i organizacija mreže omogućena je kroz projekt financiran od strane Fonda za aktivno građanstvo, pod vodstvom Društva za psihološku pomoć Modus.

Skip to content