Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Dana 4.11.2023. voditeljica organizacijske jedinice Nada Jelača Šimunić prisustvovala je Skupštini Saveza udruga za autizam Hrvatske, koja se održala u Hotelu Diplomat, Zagreb. Osim što se utvrđivao kvorum, razmatrao se i usvajao Operativni i Financijski plan SUZAHA za 2024. godinu, te revizija Strateškog plana. Tema je bila i o zakonu o inkluzivnom dodatku i aktualnoj problematici koja je vezana za osobne asistente. Udruga Zvončići je imala jedinstvenu priliku prikazati primjer dobre prakse zapošljavanja osoba s autizmom.

Skip to content