Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Večernjem listu sa svojim projektom Ordinacija iz bajke te glavnim partnerom i donatorom, tvrtkom HEP, vanjsko dječje igralište karlovačke Udruge za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići ponovno u fokusu jer žele zajedno omogućiti mališanima da imaju što bolje uvjete za provođenje slobodnog vremena i druženje. Igralište je u neposrednoj blizini Udruge, svima je iznimno drago, kako mališanima koji dolaze na terapije tako i roditeljima koji se, čekajući mališane na terapiji, na igralištu također druže i razmjenjuju iskustva.

Više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/vecernji-list-i-hep-obnovit-ce-djecje-igraliste-karlovacke-udruge-zvoncici-1720449?fbclid=IwAR1TipXw6B_tS4pfVijJIbPbMZqUSCr40ukB8nVExeuym5PAs_dK8ULZKNs

Skip to content