Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

U gradskoj vijećnici dana 12.02. 2019. su potpisani ugovori s deset udruga koje se bave društveno osjetljivim skupinama. Natječaj za institucionalnu podršku udrugama bio je raspisan krajem prošle godine i to su sredstva koja su namijenjena za plaće voditelja i stručnih suradnika u udrugama, kako je rekla pročelnica za društvene djelatnosti, Draženka Sila Ljubenko. Za tu namjenu osigurana su sredstva u iznosu od 670 000 kuna. Nakon potpisivanja i podjele ugovora, ispred udruga je zahvalila Veronika Lendler, tajnica Saveza udruga osoba s invaliditetom Karlovačke županije.

Slika preuzeta s karlovački.hr
Skip to content