Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Volite li raditi s djecom? Želite li im pomoći da uspješno i kroz igru sudjeluju u njima primjerenim aktivnostima, a zauzvrat dobiti iskreni dječji osmjeh i zahvalnost naših terapueta i roditelja?

Dragi volontri, udruga Zvončići treba vašu pomoć!

Tražimo volontera koji bi bio u mogućnosti svaki drugi tjedan četvrtkom u vremenu od 15-18 sati dolaziti u prostorije naše udruge na Švarći. Pomoći nam je potrebna  pri održavanju radionica za djecu predškolske dobi.  Volonter bi bio prisutan na radionicama uz jednog od naših terapeuta. Na radionicama obično sudjeluje 2-5 djece, te su potrebne dvije osobe kako bi uspješno mogle usmjeravati svu djecu istovremeno na zadanu, strukturiranu aktivnost, poticati ih na aktivno sudjelovanje i izvršavanje zadatka, te  ih voditi kroz aktivnost dodatnim uputama. Pomoć bi u istom terminu bila povremeno potrebna i za izradu materijala koji se koriste na radionicama, a odnosi se konkretno na izrezivanje, bojanje i slično.

Za sve dogovore i dodatna pitanja slobodno nam se obratite na brojeve: 047/431-553 ili 091/140-5969 od 8-14 sati.

Skip to content