Udruga Zvončići je nevladina, nestranačka, neprofitna i socijalno-humanitarna
organizacija koja je osnovana sa ciljem promicanja procesa integracije u društvenu
zajednicu, razvitka i unapređenja kvalitete života djece s teškoćama u razvoju,
roditelja djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji.

Samoinicijativnom donacijom tenisača Borne Ćorića pozitivno su iznenađeni u udruzi te mu se ovim putem zahvaljuju.

Karlovačka udruga za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići primila je vrijednu financijsku donaciju od hrvatskog teniskog asa Borne Ćorića. Ovom nesebičnom gestom pozitivno su iznenađeni u udruzi, a kako kažu za KAportal samionicijativna podrška radu, naročito kada dolazi od poznatih osoba i onih s kojima nisu imali dosada kontakt budi pažnju.

– U ovom gotovo desetogodišnjem radu udruge možemo slobodno reći da smo uspjeli organizirati prijeko potrebne terapije djeci zahvaljujući upravo mnogim donacijama. Iako je svaka donacija jednako vrijedna, uvijek nas dodatno iznenadi i razveseli kada je primimo samoinicijativno, kao što je to učinio i tenisač Borna Ćorić, kojemu ovim putem, u ime udruge želim zahvaliti što je ovom nesebičnom gestom prepoznao i podržao rad naše udruge. Mali i veliki Zvončići šalju Borni puno pozitivne energije te puno osvojenih mečeva u nadolazećim natjecanjima, poručuje predsjednica udruge Zvončići Snježana Čop.

Preuzeto sa: KA portal

Skip to content